נראה אותך גבר במטבח - ספר בישול לגברים אבל לא רק
קולינר - רומן מתח רומנטי משולב עם מתכונים כחלק מהעלילה.
"נראה אותך גבר במטבח" ספר בישול לגברים, אבל לא רק!
 
כתיבה ועיצוב: יגיל יצחקוב, איורים: מישל קישקה, צילומים: טל אייזק –הופמן. 192 עמודים
מגוון רחב של 14 ראשי פרקים: סלטים, כבושים, פשטידות, מוצרי חלב, מרקים, בשרים, עופות, דגים, מנות עיקריות, ירקות מבושלים, פחמימות, בצקים, מן המזרח הרחוק ומתוקים.
לכל מאכל ומאכל יש משלחת מלאכים טובים (צרור עצות שימושיות להקלה על ההכנה, לגוון המאכל והגשת המנה) ומשלחת מלאכים רעים (צרור התראות שיש לשים לב אליהן, לפני ובמהלך הכנת המתכון).
בצד יש אייקונים האם המאכל טעים וקל להכנה או לחילופין דורש טיפת מאמץ, האם ניתן להקפיא את המאכל ומהם כמות הסועדים שיכולים ליהנות מהמנה.
המאכלים מבוססים בעיקר על מאכלים ביתיים שגדלנו עליהם, עם שימוש במצרכים שנגישים במרכול השכונתי והם רשומים בצורה קלילה וב"גובה העיניים".
 
מתנה נפלאה לימי הולדת, למסיבות רווקים/רווקות, חנוכת בית וגם לבשלנים ,בשלניות ולאלה שבדרך.
המחיר בחנויות 88-118 ₪ בהתאם לכריכה. צרו קשר דרך האתר ותקבלו הנחה והקדשה חמה מהמחבר.
 
קולינר, מתכונים זימה. מזימה, אינטרנט - וכל מה שבניהם...
 
כתיבה ועיצוב: יגיל יצחקוב איור שער: טל אביב 400 עמודים
מי מאיתנו הרווקים לא חיפש אהבה דרך המחשב, הגיע לאתרי הכרויות, שם היה פיתיון קל בצורת בלונדיני או בלונדינית עם כרטיס ונתונים "חלום של כל נער ונערה מתבגרים". אז מילינו את הפרטים אבל אז נפתח חלון קטן שנועד לשלם על השירות המבוקש ושילמנו. אז החלום היה מתפוגג והיינו נשארים עם כרטיסים אומנם חביבים של מחפשי אהבה אמיתיים, פרוורטים למיניהם, וכל מיני מאותגרים שמזמן לא הסתכלו במראה. כולם יפים, כולם מוכשרים וכולן חטובות מינימום אנג'לינה ג'ולי.
קולינר הוא המדריך הטוב ביותר למציאת אהבה אמיתית דרך אתרי ההיכרויות והצ'טים. קולינר הוא גם רומן מתח רומנטי משולב עם מתכונים כחלק מהעלילה (בכל דף שמופיע אזכור לאוכל הוא כתוב כבולד ובסוף הספר יש את המתכונים ואת הטיפים שלי להצלחת המתכון).
כעיתונאי חקרתי במשך 4 שנים את כל מה שנסתר מעין כל סביב אתרי ההיכרויות והוא ספר חובה לכל אותם רווקים ורווקות, גרושים וגרושות שבסך הכול מחפשים אהבה אמיתית דרך האינטרנט. הספר סוחף, זורם ומותח עד הסוף המפתיע והתגובות מדהימות.
 
מתנה נפלאה לכל אותם פנויים ופנויות שמחפשים אהבה אמיתית דרך האינטרנט. למי שאוהבים את הז'אנר של ספרי מתח פרושים ברחבי העולם וחובבי קריאה ואוכל.
המחיר בחנויות 84 ₪ צרו קשר דרך האתר ותקבלו הנחה והקדשה חמה מהמחבר.מחפשים מתנה לבעל?
מתנה להורים?

הפתיעו אותם עם ספר מנצח

המתכונים הכי טובים והכי פשוטים

צרו קשר והזמינו

עכשיו !!!!
 
 
האירועים מתקימים בליווי היין של יקבי בנימינה
© 2008 - יגיל יצחקוב
אתר פלוס בנייה וקידום אתרים
מפת אתר